...

ניוזלטר אוקטובר 2014

 


 

אירוע פתיחת שנה בפורום נשים

פתחנו את השנה בתאריך 17.9.2014 בערב מעורר השראה עם ניצה סקולניק, שכתבה לנו יום לאחר האירוע:
ניצה: "ממש בשעות אלו נחתתי בארצות הברית. במשך כל הטיסה שערכה כ-15 שעות רצוף, הייתן במחשבותיי. האנרגיה נדיבות הלב, הכיבוד יחד עם אסתטיקה ויופי תרמו לאווירה קסומה. אכן המקום מעיד על יושביו. חשתי שזו אחת ההרצאות שהשיח הוא ברמה אחרת, שיח נשמה. 
למרות הסיפור הלא פשוט כולן יצאו בתקווה עם אור בעניים, שחשתי בחיבוק של כל אחת ואחת, גם אלו ששמעו אותי בעבר. תודה על מי שאתן.על היצירתיות ורוח ההתנדבות בטוחה שתהא שנה פורחת ומשגשגת.
אשמח תמיד פד להיות חלק בכל פעילות שלכן. חג שמח חיבוק חם."   (צילמו: רוני גונן ואורלי מונק)

 

פסטיבל תימנה ויריד יוצרים מוכרים

פסטיבל תימנה ראש העין מתקיים זו השנה ה-13 בחול המועד סוכות באמפיתיאטרון העירוני החדש. שלושה ימים של חגיגת מוסיקה. במהלך התימנה, יתקיים יריד יוצרים מוכרים, בימים ראשון ושני 12-13.10 החל מהשעה 18.00. אתן ואתם מוזמנים.


 

דמות במועדונה

הפעם, שוב מלבישה את הדמות במועדונה רויטל אשואל, יועצת תדמית. רויטל הלבישה וגם כתבה לנו: "כאשר אורלי ביקשה ממני להלביש את ה"אישה שלנו במועדונה" שמחתי על הזכות וחשבתי איזה מסר אני רוצה להעביר בלבוש. מצאתי ב"אוסף הפרטי" שלי שמלה שבעיניי יוצרת גשר בינינו לבין שכנותינו הנשים הערביות. סגנון הגלביות מאוד אופנתי בימים אלה, בעיניי זה מקסים. בדר"כ גיזרת הגלביות מתאימה לרוב הנשים בתנאי שזה לא יהיה רחב מדי כי הגוף הולך לאיבוד בתוך הבגד. לנשים גבוהות ממליצה גלביות ארוכות ולנשים נמוכות עדיף ללכת על גלביות קצרות יותר בקו הברך."

לתמונות נוספות (צילמה: אורלי מונק)


 

יש לי להציע

דרושה סטודנטית לביצוע פרוייקטים - לחברת הייטק בראש העין דרוש/ה למשרה גמישה סטודנט/ית למנהל עסקים, שיווק או תקשורת עם אנגלית ברמה גבוהה (שפות נוספות יתרון), שליטה ב-office, ראש גדול ויכולת למידה עצמית. לשליחת קורות חיים: erez@matanprinters.com

דרוש/ה מוכר/ת-אורז/ת לקונדיטוריה שרון&רנה - דרוש/ה עובד/ת חרוצ/ה עם חוש אסתטי, יעילות וזריזות, אחריות ומסירות, אכפתיות ויחסי אנוש טובים. עבודה מועדפת לחיילים משוחררים.
לפרטים נוספים: שרון, 077-2043060


 
סמנו ביומנים:
אירוע היום הבינלאומי למניעת אלימות כלפי נשים - יום רביעי 26.11.2014
פרטים בקרוב.

 
 

רוצה יחסים טובים עם הילדים שלך ?

אורלי חבקין, חברה בפורום נשים הינה מדריכה להורות מיטיבה, בוגרת מדעי ההתנהגות וחינוך, מוסמכת להדרכת הורים מ"מכון אדלר". אורלי מציעה להדריך אותך איך לעשות את זה. אפשרות למפגשים בשעות גמישות, בביתך או בביתה בראש העין.

לפרטים: אורלי, 052-8858786


 

טליה נכסים לחיים - שירותי ייעוץ נדל"ן בוטיק

טליה סמולש, חברת פורום נשים, כותבת לנו: "לפני כשנה סיימתי תפקיד ניהולי בכיר אשר אהבתי. מצאתי את עצמי לאחר שנים רבות של יציבות תעסוקתית, בוחנת את מעמדי בשוק העבודה. יש לי עוד שנים של עבודה, יכולות גבוהות וגם אני בגיל בו השוק אינו מאיר פניו למחפשות עבודה בדרג ניהולי. וכך ללא בטחון כלכלי, אך עם רצון לעבוד ולהתפרנס, חשבתי שאהיה בפעם הראשונה בחיי עצמאית. 
החלטתי שליווי אישי של קונות ומוכרות בעירי ראש העין, מתאים לאופיי האישי והמקצועי. זה משלב אתגר מקצועי חדש ומבטא את הקהילתיות ואהבת הבריות. וכך פתחתי עסק בשם 'טליה נכסים לחיים'. ברצוני לאחל לכל הנשים עצמאות כלכלית ופרנסה טובה."

טליה, 052-3344700


 

 

שיטת שובל - לרדת במשקל ב-4 ימים

גילה שובל, חברת הפורום, מציעה לנו שבוע נופש מלא פעילות בריאותית הפגתית באווירה קסומה מול נוף עוצר נשימה, לשיפור מיומנויות והרגלים בנושאים הקשורים לאורח חיים בריא.
הנופש יערך במלון ניר עציון על הר הכרמל בין התאריכים 30.11-3.12.2014.


 
 

ארוחת צהרים ביתית לילדים

אתי רטמן מכינה לנו ארוחת צהרים ביתית, טעימה וחמה שמתאימה למה שהילדים אוהבים כל יום בסיום הלימודים.
איך מזמינים ? מתקשרים יום לפני לאתי, בוחרים מתוך תפריט יומי מגוון מה שאוהבים ואוספים ביציאה מבית הספר.

לפרטים והזמנות: אתי, 052-2652348


 
 

מענק עבודה ממס הכנסה

כל שנה מעניק מס הכנסה מענק עבודה למי שעבדה והרוויחה פחות מ-6,500 ש"ח בחודש בממוצע. שווה להגיש את הטפסים ולבדוק זכאותך. ואפשר גם להעביר לחברות ובנות משפחה. חשוב לציין כי בחינת הזכאות הינה לפי כלל ההכנסות המשפחתיות (גם של בן הזוג).
לבחינת הזכאות:  https://www.misim.gov.il/maanakavoda/startPage.aspx


 
 

סקר העופות הדואים בראש העין

בשדות ראש העין, סמוך למחלף קסם, יש תחנת נדידה הסוקרת את העופות הדורסים. התחנה מופעלת על ידי מרכז הצפרות בחברה להגנת הטבע. עד 15.10.2014 העמדה תהיה פתוחה לקהל ברחב.
מומלץ להגיע עם הילדים ולהנות מתצפית על ציפורים נודדות. חוויה בלתי נשכחת.

 

פרויקט תגלית מגיע לראש העין 

בדצמבר 2014 תגיע קבוצה נוספת של תגלית מניו אורלינס לביקור בארץ. כחלק מפעילות שותפות ראש העין-ניו אורלינס יצורפו 8 חיילות, חיילים ובנות שירות לאומי מראש העין אשר ילוו את המשלחת ויהנו משבוע חווייתי ומעצים.

לפרטים הקישו על המודעה המצורפת. ההרשמה בימים אלו ונסגרת בקרוב.


 
עמותת צ.ב.ע יוצרת מרחב קסום להתפתחות ולמידה
מרכז ההעשרה של עמותת צ.ב.ע בראש העין פועל בימים ראשון וחמישי בין השעות 17:00-19:30 ונותן מענה חברתי, רגשי ולימודי לילדי כיתות ה-ו. 
העמותה מחפשת מתנדבות חדשות המעוניינות לעשות שינוי בחייהם של ילדות וילדים ולקדם מציאות טובה יותר עבור כולנו. אין צורך בניסיון קודם. תנתן הכשרה מקצועית וליווי לאורך שנת הפעילות תוך השתייכות לצוות תומך. 
לפרטים נוספים: יערה הר-טוב, רכזת ראש העין, 050-4050180, www.tzeva.org.il


 
סוכות עם הנוער העובד והלומד

בחג סוכות הקרוב מקיים קן הנוער העובד והלומד בראש העין את הסוכיאדה - שלושה ימים לשכבות ד'-ו' ששניים מהם במתכונת קייצת. ביום חמישי 9/10 וביום ראשון 12/10 יתקיים יום בקן בשעות 9:00-11:30, ביום שישי 10/10 יוצאים ליום פעילות בספארי בין השעות 8:30-15:30.

קן הנוער העובד והלומד נמצא ברחוב נווה אפיקים 1, צמוד לבית הספר נווה דליה. לפרטים נוספים: אדוה (קומונרית), 052-5918885 
 
 

ועידת נשים, שכר וקריירה

ועידת נשים, שכר וקריירה תתקיים במדיטק בחולון בתאריך 10.11.2014
בין השעות 8:30-15:00.

להרשמה ללא תשלום


 
 
 

מסע לדרום הודו בליווי אישי - ינואר 2015

נוגה לוזיה וניצה סקולניק מציעות לנו להצטרף אליהן למסע לדרום הודו - שבועיים מופלאים מלאים בחוויות, מראות, התנסויות, נופים, צבעים, אנשים, שמחה, התבוננות, התרגשות באחד האזורים המופלאים בהודו.

לפרטים נוספים: ניצה, 054-7443738, www.womanspirit.co.il 
 
גם קראנו. גם צפינו. ואנו ממליצות בחום
 
לקראת השנה החדשה אנו רוצות להמליץ על ספר חדש שקראנו -
גדר חיה של דורית רביניאן. כותבת מופלאה. ספר מאופק ומרגש שנגע בנו במקומות הכי עמוקים. סיפור אנושי, עדין ומורכב בין אשה וגבר, נקודות מבט שונות וגדר חיה שבתוכה אנו חיים.
וגם סרט חדש שראינו -
גט - המשפט של ויויאן אמסלם, הסרט שזכה בפרס אופיר, סרט מהפנט של רונית ושלומי אלקבץ. "זהו פרס שהוא ניצחון היצירה וניצחון הרוח של אלפי נשים בישראל, מסורבות גט, שיש להן חיים בלתי נסבלים", אמרה רונית אלקבץ עם קבלת פרס הסרט הטוב ביותר.
 

 
 


אנו מאחלות השנה לכולנו, נשים וגם גברים - הרחבה של הנשיות בתוכנו.

שנה של הקשבה, רגישות לאחרת ולאחר, ודיאלוג מפרה. 

ולנו כנשים, שקולנו ישמע בכל המרחבים האפשריים, המשפחתיים, העירוניים והארציים.

קול ברור מתווה דרך ומשפיע.
 


  
 
 
 
 
 

      
מפת האתר    ♦   טליה סמולש יו"ר פורום נשים   ♦   nashimrh@gmail.com  ♦     ניד 052-3344700
 
 
לייבסיטי - בניית אתרים