...

ניוזלטר נובמבר 2013
  

 


חגגנו את ארוע פתיחת שנה בפורום נשים עם סיפורים של נשים ואביבה אפל המרתקת. חשוב לספר את הסיפורים האישיים שלנו כנשים ולדעת שבכל סיפור יש חלק חסר. אנו יודעות לומר היום שמוטיב מרכזי בסיפורי נשים הינו געגוע. אנו מזמינות אתכן לספר ולהקשיב לסיפורים של אחרות. 
 

תערוכה במועדונה

תערוכה מרגשת במבואה של מועדונה-פורום נשים, תערוכה של כל הפרסומים שהוצאנו בשנים האחרונות והכל, פרי ידה של המעצבת הגרפית שאנו עובדות  איתה וכל כך אוהבות את יצירותיה, מיכל בן ארי.

אתן מוזמנות לתערוכה וגם לקפה. איתנו.

  

דמות במועדונה

והפעם אופירה גולן מלבישה ומתכשטת את הדמות. אופירה היא יועצת תדמית וסטיילינג ומעצבת תכשיטים.

 

 
 

 


 

מה בסנדביץ' - סדנה 'אוכל לגופ ולנשמה'

סדנת 'אוכל לגוף ולנשמה' חוזרת בכיפ גדול עם ימית לוי, הנטורופתית והבשלנית.

התחלנו את השנה וכולנו עסוקות בהכנת סנדביצ’ים בבוקר. לילדים, לכל בני הבית, גם לנו. אז, הפעם נחגוג עם הכנת סנדביצ’ים בריאים ומפתיעים.

בסדנה נאפה לחם, נכין ממרחים, נרכיב סנדביצ’ים מגוונים.

וגם הפתעה...

נפגש ביום שלישי ,12.11.13 בשעה 19:00 ב'מועדונה'-
פורום נשים, רחוב ברקן 2.  
עלות הסדנה: 90 שקלים.

לפרטים והרשמה: ימית, 052-8646423 / 077-5405408

 


 

סדנת מנדלות בפורום נשים

אנו, בפורום נשים, מזמינות אותך לקחת חלק בסדנת מנדלות, לאורך 8 מפגשים, אחת לשבוע, בימי שני בבוקר בין השעות 9:00-12:00, במועדונה-פורום נשים, רחוב ברקן 2.

בסדנה נעסוק בחיבור אל היצירה, הצבע והשקט הפנימי. נתנסה במגוון תבניות. השיטה פשוטה, לא דורשת ידע מוקדם בציור. המפתח הוא להתחיל מהיכן שאת, להשתמש במה שיש ולתת לדמיון להוביל.

תחילת הסדנה: יום שני,  25.11.2013    |     עלות הסדנה: 560 ש''ח, כולל ציוד. 

המנחה:  רותי גולן - מנחת מעגלי הקשבה וסיימה קורס להכשרת מורים בשיטת 'דרך המנדלה' בהדרכת איתן קדמי.

לפרטים והרשמה:  רותי,  050-9384264 

נשים ובני נוער נפגשים ולומדים מחשבים

אם את רוצה להתפתח וללמוד נושאים הקשורים לשימוש במחשב ולגלישה באינטרנט, סדנה זו הינה עבורך. גם השנה אנו ממשיכות את שיתוף הפעולה ואת הקשר הנפלא עם קבוצת בני הנוער מתיכון בגין, מגמת רובוטיקה, בהובלת דור אטיאס (כתה י''ב). בני הנוער מדריכים וחונכים בהתנדבות נשים מפורום נשים.

דור כותב לנו: "במהלך הפעילות נוצר קשר מיוחד בין בני הנוער לנשים. אנו מאחלים בהצלחה לכל מי שתיקח חלק בפעילות איתנו השנה." 

התוכנית תתקיים בימי ראשון אחר הצהריים, בשעה 18:00-19:00, בתיכון בגין, למשך 5 מפגשים. התוכנית תתחיל ב- 24.11.2013. מספר המקומות מצומצם.

הלמידה אישית ומותאמת לצרכי הנשים. כל שתי נשים יקבלו הדרכה אישית מנער או נערה. התכנים הנלמדים: שימוש בפייסבוק וביוטיוב, הכרת האינטרנט, עבודה עם מייל, רשימות אנשי קשר, עבודה עם פאוור פוינט, וורד ואקסל: מצגות, מסמכים וטבלאות, שימוש בגוגל ומנועי חיפוש, קניות ברשת (חשבון פיי פל) ועוד נושאים אישיים לפי בחירה.

לפרטים והרשמה:

שולי, פרויקטורית מטעם פורום נשים, 050-7401173  /  shuly_gal@nana10.co.il 

הליכה נורדית

אנו ממליצות בחום ענק להצטרף לקבוצת 'ההליכה הנורדית'.

דורית מהקבוצה כותבת לנו: "הספורט מומלץ ע"י האורתופדים לכל גיל, במיוחד לנשים בוגרות, לעצירת אוסטופורוזיס, לחיזוק שרירי האגן התחתון, שיפור היציבה, מניעת כאבי גב, חיזוק השרירים ברוב חלקי הגוף ולאחרונה שמעתי - אף לשיפור הזיכרון." 

 
יעוד תעסוקתי - אחת לאחת

דניאלה הירש, יועצת תעסוקה בעלת ניסיון מעשי של 15 שנים בניהול משאבי אנוש וגם מדריכה להתנהלות כלכלית מיטבית תוך שימת דגש על הגדלת הכנסה.  דניאלה מציעה פגישה אישית איתה כדי למצוא ולדייק את היעוד התעסוקתי שלך. בפגישה: נכתוב קורות חיים מקצועיים, נלמד איך מחפשים עבודה ברשתות חברתיות, נכיר חברות השמה רלוונטיות לתחום הספציפי שלך ונתכונן היטב לראיון עבודה הבא שלך.

עלות לפגישה (שעה וחצי): 268 ש''ח לאחר הנחה של 25% לנשות הפורום.

לפרטים נוספים: דניאלה, 054-4858511 

מעגל אמהות ותינוקות בראש העין

חופית גולדנזון ונורית מלאכי, חברות בפורום נשים, מובילות בעיר את 'מעגל אמהות ותינוקות'.

אם את בחופשת לידה או עם התינוק בבית, משתעממת, או סתם בא לך להעביר חוויות, לקבל עצות, לעשות הליכה עם העגלה ועוד... את מוזמנת להצטרף ל"מעגל אמהות ותינוקות". 

אנו מקיימות מפגשי בוקר סדירים וכן מפגשי אחה"צ, חוגים, הרצאות ופעילויות לפי ביקוש.

חפשי אותנו בפייסבוק: "מעגל אמהות ותינוקות ראש העין"

לפרטים נוספים: חופית,  054-4208095  /  נורית, 050-8391389 

פרויקט 'נר מחבר' - מאירים את הקהילה בחנוכה

לקראת חג החנוכה אנו נערכים שוב לפרויקט הקהילתי במסגרתו נפגשות משפחות בקהילה עם משפחות אחרות בבתיהם ומדליקות  נרות חנוכה יחד.

חגית נגר, חברה בפורום נשים ואחראית פיתוח קהילתי ברשת המתנ"סים כותבת לנו: "פרויקט 'נר מחבר' שם לו למטרה להפגיש בין משפחות מהעיר להדלקת נר משותפת בבתים, שיחה ופעילות של המשפחות סביב החג. רשת המתנ"סים מובילה פרויקט זה בראש העין ומעניקה ערכת פעילות למשפחה המארחת.

בשנים האחרונות נטלו חלק בפרויקט 'נר מחבר' מאות משפחות ברחבי הארץ מרקע תרבותי וחברתי שונה, במטרה להעמיק היכרות והידברות בין התושבים.   

מתנדבת לאשה

דרושה מתנדבת לאישה כבת 56 המתמודדת עם מחלת ריאות ומתגוררת בראש העין. ההתנדבות נדרשת כפעם בשבוע לצורך סיוע בסידורים טכניים ובעריכת קניות. 

למתנדבת יינתן ליווי מטעם אגף הרווחה.

הצעות ניתן להפנות במייל אל: 

עו"ס רינת לוי, Rinat_l@rosh.org.il  / טלפון: 03-9380146 (שלוחה 510) 

עזרה ותרומה

טליה, חברה בפורום נשים כותבת לנו: "יש לי חברה בראש העין, אמא חד הורית. נמצאת בתהליכי גירושין ומוכרת ברווחה. עם 7 ילדים במצוקה קשה, נזקקת לאוכל, מוצרי ניקיון לבית ולגוף, בגדים לילדים, הוצאות כספיות לטיולי הילדים בבית הספר וחוברות למידה.


נא התקשרו לטליה, 050-5342561 

חוג ציור

נפתח חוג ציור באווירה ביתית בהנחייתה המקצועית של המורה והציירת: איריס יערי.

איריס, מורה מוסמכת לציור בעלת ניסיון של 18 שנה בלימוד ציור. בחוג נתנסה בטכניקות: רישום בעפרונות, בגרפיט ובפחם. ציור בגירי פסטל, צבעי מים, שמן ואקריליק. בין הנושאים המועברים בחוג: טבע דומם, פורטרט, נופים ועוד.

החוג מיועד למתחילים ולמתקדמים כשכל אחד מתקדם לפי הקצב האישי שלו ומתקיים בשעות הבוקר ונמשך כשעתיים.

לפרטים : איריס, 03-9013092  /  0525-472599  /  iris.artist@gmail.com 

'הדרך לסליחה'

בתאל אשואלמנחת קבוצות ומאמנת מוסמכת בלשכת המאמנים, בעלת נסיון עשיר אישי ומקצועי מציעה לכן להשתתף בסדנה של מפגש אחד - שלוש וחצי שעות מרתקות של עבודה ביחד ולחוד ולמידה משותפת בהן תהיי שותפה לחוויה.

בסדנה זו תקבלי כלים להתבוננות על מצבים במערכות יחסים וזווית ראיה חדשה, תלמדי לבחור מהי העמדה הנפשית הרצויה שתחסוך ממך רגשות שליליים וכעסים מיותרים.  

הסדנה מוגבלת לעשר נשים בלבד ותתקיים בבית משפחת אשואל (רח' מודיעין 62, ראש העין)  בתאריך ט"ו בכסלו 18/11 בשעות: 18:30-22:00.

עלות: 100 ש"ח בלבד. אישור הרישום בתשלום מראש.                

לפרטים: בתאל, 052-3418008

 


 

 

מאמאנט

אנו מזמינות אותך להשתתף באירוע הפתיחה של ליגת מאמאנט שיתקיים במוצאי שבת 9/11 בשעה 19:00 במתנ"ס לב אפק.  העונה הנוכחית נפתחת עם 12 קבוצות נשים ואפשר להצטרף. בואי להנות אתנו - לשחק ולעודד.

 


 

פעמונים

ארגון פעמונים הינו עמותה ארצית ששואפת להקטין את מעגל העוני על ידי מתן הדרכה וליווי כלכלי מקצועי למשפחות. משה שטיין ודניאל שרון מזמינים את תושבי ראש העין להשתתף בקורס בניהול כלכלת המשפחה לזוגות שיפתח בינואר 2014. 

הקורס הינו ללא עלות וכולל תשעה מפגשים דו שבועיים בימי ראשון בערב.

להצטרפות מלאו הטפסים באתר פעמונים, מספר המקומות מוגבל ! 

בזאר ויצו

אסתר אורן, יו"ר ויצו ראש העין מזמינה נשים לבזאר לקראת חנוכה שיתקיים ב-20/11. הבזאר יתקיים במועדון ובביגודית. נשמח לתרומת חפצים וכלים והבאתם למשרד בשעות הפעילות, או בתאום עם אהובה, 054-4635576 

חוג תאטרון פלייבק לנשים

נפתח חוג תיאטרון פלייבק בראש העין לנשים. המשתתפות הן המספרת, השחקניות וגם הקהל.  

ענת ירושלמי, מלווה תהליכי שינוי בקבוצה בשילוב אומנויות ושחקנית תאטרון פלייבק היא מנחת החוג. ענת מזמינה אותך להצטרף לקבוצה בימי ראשון בשעה 20:30 במתנ''ס ע''ש קימרלינג, רחוב מרבד הקסמים 10 ראש העין.

להרשמה: ענת, 052-3273766 

הנוער העובד והלומד

אמהות יקרות, קן הנוער העובד והלומד בראש העין התחיל פעילותו השנה בהתלהבות ומזמין את תלמידות ותלמידי
כיתות ד'-י"א להנות מפעולות חוויתיות, טיולים, ימי כיף ולמידה.
הקן נמצא בשכונת נוה אפק ליד בי"ס נוה דליה. 

לפרטים: טל (קומונרית) - 052-6480083

                

הדס שריד - מורת דרך לשינוי

הדס שריד, מנחת מעגלי נשים ומוסמכת בחשיבה חיובית מזמינה נשים לסדנאות שינוי, אושר והגשמה בחיים. הסדנאות מתקיימות במתנ"ס לב הגבעה בראש העין.

לפרטים: הדס, 055-8811633 

 

לזוגות שרוצים לבלות קצת אחרת

ישנן חוויות ששיכות רק לצפון הרחוק. אנו מזמינים אתכם להנות מהשקט ולשמוע רק את עצמכם בחוויה 'צפונית' באמצע המרכז. מסלולי שטח, טיולי בוקר ועוד.

לפרטים: סער יהושע, 050-8838442 

'קיצור תולדות הכסף'

שלוחת תל-אביב של המכללה החברתית כלכלית, מציעה קורס 'קיצור תולדות הכסף'.

הקורס הינו פרי שיתוף פעולה בין המכללה לבר-קיימא, בר-מסעדה טבעוני בבעלות קואופרטיבית, בדרום תל-אביב. 

קישור למאמר של ישי גבריאלי שמעביר את הקורס 

תאטרון פלייבק - 'משחק מהחיים'

לכל אחד מאתנו יש סיפור מהחיים או  אפיזודה שהיה רוצה לחזור אליה לרגע, כמה מאתנו חולמים שהללו יעלו על הבמה ומישהו יציג אותם ? מסתבר, שחלומות יכולים להתגשם בתיאטרון פלייבק 'משחק מהחיים'.

נפתח גם קורס פלייבק למטפלים בימי א' בערב החל מה-17/11 למשך 14 מפגשים. הקורס מיועד למנחי/מטפלי דרמה, פסיכודרמה וטיפול באומנויות. בשיתוף מנחים מוסמכים מתחום הטיפול והפסיכודרמה.

לפרטים והרשמה: 077-3331151  / office@playback1.co.il 

 

  
 
 
 
 
 

      
מפת האתר    ♦   טליה סמולש יו"ר פורום נשים   ♦   nashimrh@gmail.com  ♦     ניד 052-3344700
 
 
לייבסיטי - בניית אתרים