...

סיירת הורים בפורום נשים - מרץ 2015

לילך טל-ניר, מנהלת התכנית "עיר ללא אלימות", מברכת באירוע של סיירת הורים:
"רוצה לומר תודה לכל מי שהגיעו לאירוע הרמת כוסית של סיירת הורים והשיטור העירוני במועדונה של פורום נשים. היה ערב גם נעים, גם טעים (זה הכי חשוב, לא?), גם מעשיר וגם חשוב !
תודה גדולה וחיבוק אוהב לאורלי מונק, יו"ר פורום נשים. אורלי הזמינה את סיירת הורים להתארח במועדונה, הבית המטופח והמזמין של פורום נשים וקיבלה אותנו בחום ובאהבה. זאת היתה הזדמנות מצוינת למי שטרם התוודע לפורום נשים ולפעילותו הענפה בעיר, לשמוע על קצה המזלג על הפעילות לקידום שוויון מגדרי ולהפיכת ראש העין לעיר שווה יותר. 
מי שעדין לא הצטרף, או לא הצטרפה, מוזמן ומוזמנת להרשם לניוז. בהחלט שווה ומומלץ !!!
תודה רבה לשיטור העירוני בראשות רמי ימין (משטרה) ואלישע ברילובסקי (עירייה) שהגיעו להכיר את סיירת הורים ולהרים ביחד כוסית לחג וכמובן גם לאיציק שרף השוטר הקהילתי שעושה עבודת קודש עם בני נוער בעיר.
רמי ימין הסביר לכל הנוכחים מהו שיטור עירוני, מהם היתרונות מנקודת המבט של התושבים ומה ההבדל בינו לבין כוח שיטור קלאסי. למדנו שהשיטור העירוני מיועד אך ורק למשימות של שמירה על איכות החיים (הפרעות רעש, ונדליזם וכיו"ב) ושהוא מוגבל ומחויב לפעול אך ורק בתוך העיר (כך שלא ניתן להקפיצו לאירועים אחרים של המשטרה באלעד או בכל יישוב אחר). השוטרים והפקחים הביעו הערכה רבה למתנדבי סיירת הורים ואיציק שרף, השוטר הקהילתי, סיפר עד כמה מעריכים אותם בני הנוער עימם הוא נפגש. דיברנו על הצורך להדק עוד ועוד את שיתוף הפעולה בין השיטור העירוני לסיירת הורים והבטחנו שנמשיך לפעול בנדון.
תודה לכל מתנדבות ומתנדבי סיירת הורים שהגיעו והביאו כיבוד כיד המלך.
תודה לסיגל שיינמן, חברת מועצה, מחזיקת תיק החינוך ומתנדבת פעילה בסיירת הורים, שכיבדה אותנו בנוכחותה!
תודה לראש-העיר שלום בן-משה ולמת"ח משה שחר (איקו) שהמליצו על סיירת הורים לקבלת אות המופת של הנשיא לגוף מתנדב. גם אם לא נזכה באות, עצם הגשת המועמדות מעידה על ההערכה הרבה שרוכשים בעיר לפועלה של סיירת הורים.
ואחרונה חביבה – תודה ענקית לעדי אורן, רכזת הסיירת, שעושה את מלאכתה בשקט מאחורי הקלעים, וכמו תמיד, היא זו שארגנה והוציאה את הערב הזה אל הפועל.
חג פסח כשר ושמח לכולנו !"
  
 
 
 
 
 

      
מפת האתר    ♦   טליה סמולש יו"ר פורום נשים   ♦   nashimrh@gmail.com  ♦     ניד 052-3344700
 
 
לייבסיטי - בניית אתרים