...

אירועי פתיחת שנה
אירוע פתיחת שנה
בפורום נשים
2015

לתמונות מהאירוע

להזמנה לאירוע

  
 
חגגנו אירוע פתיחת שנה בערב קסום ומלא מלא בנשים. גם נשים מובילות ארגונים ופרויקטים בעיר. וגם עם שירלי יובל יאיר המרתקת במיפגש בנושא של פסיכולוגיה חיובית. יצאנו מלאות, חושבות חיובי והולכת ליישם.
גם יצאנו עם ספר ביד (על חייה של הלן קלר) מתוך סדרת ספרים שכתבה לילדים עם טל בן שחר.
ומאותו ערב אנו משתדלות ועושות כל בוקר אחרי הקפה, להרגיש, לחשוב ולכתוב 3 דברים (קטנים כגדולים) שאנו מכירות עליהם תודה. תודה שאתן חלק מאיתנו.
 

 

אירוע פתיחת שנה
בפורום נשים
2014

לתמונות מהאירוע

להזמנה לאירוע

  
 
פתחנו את השנה בתאריך 17.9.2014 בערב מעורר השראה עם ניצה סקולניק, שכתבה לנו יום לאחר האירוע: "ממש בשעות אלו נחתתי בארצות הברית. במשך כל הטיסה שערכה כ-15 שעות רצוף, הייתן במחשבותיי. האנרגיה נדיבות הלב, הכיבוד יחד עם אסתטיקה ויופי תרמו לאווירה קסומה. אכן המקום מעיד על יושביו. חשתי שזו אחת ההרצאות שהשיח הוא ברמה אחרת, שיח נשמה. למרות הסיפור הלא פשוט כולן יצאו בתקווה עם אור בעניים, שחשתי בחיבוק של כל אחת ואחת, גם אלו ששמעו אותי בעבר. תודה על מי שאתן.על היצירתיות ורוח ההתנדבות בטוחה שתהא שנה פורחת ומשגשגת.
אשמח תמיד פד להיות חלק בכל פעילות שלכן. חג שמח חיבוק חם."
 
אירוע פתיחת שנה
בפורום נשים
2013

לתמונות מהאירוע

להזמנה לאירוע

  

חגגנו את ארוע פתיחת שנה בפורום נשים עם סיפורים של נשים ואביבה אפל המרתקת. חשוב לספר את הסיפורים האישיים שלנו כנשים ולדעת שבכל סיפור יש חלק חסר. אנו יודעות לומר היום שמוטיב מרכזי בסיפורי נשים הינו געגוע. אנו מזמינות אתכן לספר ולהקשיב לסיפורים של אחרות. 
אירוע פתיחת שנה
בפורום נשים
2012

לתמונות מהאירוע

  

בהתרגשות גדולה חגגנו ב-20 בספטמבר אירוע פתיחת שנה בפורום נשים. הגיעו נשים רבות מכל רחבי העיר. פתחנו את הערב בחווית מיפגש, שיתוף, כיבוד מושקע וביתי ושיחות בין נשים.
כיבדו אותנו בנוכחותם: משה סיני ראש העיר, אירית נתן מנכלית העירייה, חברות המועצה סיגל שיינמן ושרי סלע, יועצת ראש העיר למעמד האשה רויטל יהודה.
אורלי מונק, יושבת ראש פורום נשים, פתחה והנחתה את הערב ודיברה גם על 'ראש העין - עיר ידידותית לנשים' ועל הולדת פרויקטים חדשים.
בהמשך הערב התענגנו על מופע מרגש וקסום 'כשתגדלי תביני' , על נשים ונשיות לאורך מעגל החיים.

תודה לכל מי שהושיטה יד ועשתה למען הצלחת הערב. תודה לזהבית לוי על ההפקה, לימית לוי על התקרובת הבריאה והטעימה וגם על הצילומים.                                                      

 

אירוע פתיחת שנה
בפורום נשים
2011

לתמונות מהאירוע

  


 

אירוע פתיחת שנה
בפורום נשים
2010

לתמונות מהאירוע

  

  
 

 
 
 

      
מפת האתר    ♦    Us4you עיצוב וקידום אתרים    ♦    עיצוב לוגו: מיכל בן-ארי    ♦    עיצוב אתר: עדי בשארי
 
 
לייבסיטי - בניית אתרים