...

"בוחרים קריירה" - מאיה שוחטייעוץ לפתוח קריירה - הכוונה מקצועית\לימודית, אבחון גרפולוגי
 
אני עוסק ב. . . היא בין התשובות הראשונות הניתנות כמענה לשאלה "מי אני". אנו נוטים לזהות את עצמנו במונחי העיסוק שלנו. זהו "כרטיס ביקור" באמצעותו אנו מגבשים את זהותנו בעיני עצמנו ודרכו אנו משתקפים בעיני אחרים.
הגורמים המשפיעים על בחירת הקריירה שלנו ועל ההחלטות המתקבלות במהלכה, משתנים במהלך חיינו.
אם בעבר אנשים עבדו בעבודה אחת כל חייהם, הרי שכיום יותר ויותר אנשים מתנסים במעברי קריירה, מחליפים תפקידים, מקומות עבודה (בין אם מרצון ובין אם מתוך אילוץ). שינויים אלו מאפשרים לנו "לאוורר" תקוות וחלומות גנוזים, מגבירים את האדרנלין, המרץ והתשוקה. אך יחד עם זאת, הם מגבירים גם את הבלבול וההתלבטות נוכח היצע בלתי מוגבל של מקומות לימוד ושל אופציות תעסוקתיות חדשות. במצב זה מטרידות אותנו שאלות כמו: "מה מתאים לי?", "מה הלאה?", "איך בוחרים?", "במה כדאי להשקיע?".
 
בחירה מקצועית נכונה היא גורם משמעותי ביותר בחיינו. מקצוע או עיסוק מתאים פירושו איכות חיים- שביעות רצון, עניין, הנאה ואפשרות למימוש עצמי. בעולם המתמקצע של היום, היכולת לאבחן בצורה ממוקדת את שאיפותינו מצד אחד ואת כישורינו מצד שני ובמקביל להתעדכן בעולם המקצועות והעיסוקים, הוא המפתח להתקדמות וליכולת שלנו לפתח קריירה מצליחה. על כן עולה הצורך בייעוץ ובהכוונה לפיתוח קריירה בצמתים שונים בחיינו.

"בוחרים קריירה" מציע תהליך מעמיק ומכוון מטרה למציאת הכיוון המקצועי הנכון לך.

אני עובדת סוציאלית בעלת תואר שני, בוגרת מסלול הכשרה ארוך בגרפולוגיה, מביאה איתי ניסיון רב שנים בתפקידי שטח, הדרכה וניהול. מזה כעשרים שנה עוסקת באבחון, יעוץ והכוונה לימודית/תעסוקתית, יעוץ והדרכה לארגונים בתחום התעסוקה.

על תהליך הייעוץ:
התהליך אותו אני מציעה ללקוחותיי הינו ייחודי בהיותו נעזר בכלים רב תחומיים:
  • ראיון עומק המתמקד בסיפור חייו המקצועיים של האדם, בחינת רצונות ומאוויים אותנטיים, מטרות וערכים של הלקוח.
  • ניתוח "עץ קריירה" משפחתי והשתקפותו בבחירותיו או בהתלבטויותיו של הלקוח.
  • אבחון גרפולוגי (ניתוח מספר כתבי יד של האדם, אם ניתן גם מתקופות שונות בחייו).
  • שאלונים ומבדקים לבדיקת כישורים והעדפות תעסוקתיות.
  • הדרכה בשימוש בכלים ישימים, לקבלת מידע על תחומי לימוד, מקצועות ואפשרויות תעסוקה.
יחד אנו בוחנים מהו הכוון המקצועי המתאים ללקוח, לאן הוא שואף להגיע, ומה יכול לקדם אותו לעתיד הרצוי לו. התהליך מסייע ללקוח לזהות את מאפייניו הייחודיים, המניעים שלו, ולשלבם הן בחלום הקריירה שלו והן במציאות חייו.

מי צריך ייעוץ תעסוקתי/לימודי ?
התהליך מיועד לאנשים הרוצים לממש את הפוטנציאל שלהם ולהגשים את עצמם, לאלה המחפשים משמעות, עניין וערך למציאות חייהם. התהליך גם מתאים לאלה הנמצאים בשלב ראשית הקריירה, צעירים ומבוגרים כאחד ולבעלי ניסיון תעסוקתי המעוניינים ברענון, שינוי או תפנית במסלול הקריירה.
 
לפרטים נוספים ניתן לפנות ל-
מאיה שוחט: 054-9987587


 

 
 
 
 
 
 
 

      
מפת האתר    ♦   טליה סמולש יו"ר פורום נשים   ♦   nashimrh@gmail.com  ♦     ניד 052-3344700
 
 
לייבסיטי - בניית אתרים