...

פעילות בעיר שלנו

היום הבינלאומי למאבק באלימות כלפי נשים - 25.11.2015
ביום רביעי, 25 נובמבר 2015, בשעה 19:30, התקיים באולם סימפוניה, ביוזמת השותפות העירוניות, אירוע לציון היום הבינלאומי למאבק באלימות כלפי נשים, בנוכחות ראש העיר, מר שלום בן משה. באירוע הועלתה ההצגה "משהו מטריד" סיפורן של שתי נשים.

לתמונות וחוויות



ועדה לשיוויון מגדרי - 4.1.2015

בינואר התקיימה הישיבה הראשונה של הועדה "לשיוויון מגדרי וחשיבה עירונית מגדרית" (הוועדה לקידום מעמד האשה) בעירייה, בראשות יו"ר הועדה חברת המועצה סיגל שיינמן , ראש העירייה שלום בן משה, רוויטל יהודה, יועצת ראש העיר למעמד האישה ואורלי מונק, יו''ר פורום נשים. 
האורחת בישיבה היתה חברת הכנסת תמר זדנברג שפעילה בתחומים של מיגדר ועיר וסיפרה על תחומים בהם עוסקת - שדולה לתחבורה בת קיימא, תכנון מבני ציבור ומבנים בעיר, ייוצג נשים ברשות המקומית ומתן תמיכה לעסקים קטנים של נשים.
 
סיגל שיינמן: "התרגשתי לפתוח את הועדה כשהאולם מלא בנשים, גברים ובני נוער. זו חשיבה אחרת שמכניסה גברים ונערים בחשיבה על מיגדר. במספר רב של תחומים הפערים גדלים: פוליטיקה, עבודה, מרחב העירוני ועוד. לכן בחרתי לצרף לוועדה גברים שיהיו שותפים בהובלה לחשיבה עירונית מגדרית.
בני הנוער, הדור הצעיר, הביעו רצון עז לחינוך שיוויוני. חברי הוועדה העלו ציפיות וצרכים שאותם נתרגם לתוכניות עבודה, שיובאו כהמלצה לראש העיר, כמו: חינוך מגדרי מגיל צעיר, ידע מיגדרי לנערות ונערים, יצוג שיוויני בכל ועדה ציבורית, בטחון של נערות ונשים במרחב העירוני- ציבורי. אני מבקשת להודות לאורלי מונק ורויטל יהודה על השותפות בחזון, בחשיבה ובהובלה."
שלום בן משה, ראש העיר, דיבר על החשיבות בקידום נשים ונערות בעיר בתפקידי מפתח ובמקצועות מדעיים. ראש העיר הוסיף ואמר שיותר נשים צריכות להיכנס לפוליטיקה ולהשפיע.
השיח והדיון היה מרתק עם ציפייה גדולה למפגש הבא.

 

לתמונות נוספות
 

רוצה יחסים טובים עם הילדים שלך ?

אורלי חבקין, חברה בפורום נשים הינה מדריכה להורות מיטיבה, בוגרת מדעי ההתנהגות וחינוך, מוסמכת להדרכת הורים מ"מכון אדלר". אורלי מציעה להדריך אותך איך לעשות את זה. אפשרות למפגשים בשעות גמישות, בביתך או בביתה בראש העין.

לפרטים: אורלי, 052-8858786



 
עמותת צ.ב.ע יוצרת מרחב קסום להתפתחות ולמידה
מרכז ההעשרה של עמותת צ.ב.ע בראש העין פועל בימים ראשון וחמישי בין השעות 17:00-19:30 ונותן מענה חברתי, רגשי ולימודי לילדי כיתות ה-ו. 
העמותה מחפשת מתנדבות חדשות המעוניינות לעשות שינוי בחייהם של ילדות וילדים ולקדם מציאות טובה יותר עבור כולנו. אין צורך בניסיון קודם. תנתן הכשרה מקצועית וליווי לאורך שנת הפעילות תוך השתייכות לצוות תומך. 
לפרטים נוספים: יערה הר-טוב, רכזת ראש העין, 050-4050180, www.tzeva.org.il
 


ניוזלטר עירוני

רוצה לדעת יותר על מה שקורה בעיר ? עיריית ראש העין מפיקה מדי שבוע את הניוזלטר 'העיר שלנו' ובו עדכונים ומידע על הנעשה בעיר. הנכן מוזמנות להצטרף.

להרשמה וקבלת הניוזלטר



  
סדנאות תכשיטנות/פיסול בעיסת נייר/ציור ורישום
רותי תל אביבי מציעה חוגי בית באווירה יצירתית וביחס אישי בקבוצות קטנות בביתה שבנווה אפק:
  • פיסול בעיסת נייר - התנסות בפיסול בעיסת נייר מחומרים ממוחזרים ובהכנת אומנות שימושית.
  • תכשיטנות - חוג הכולל מגוון טכניקות בסריגת חוטי כסף וזהב בשילוב אבנים, פנינים, חרוזים ועוד.
  • ציור ורישום - חוג ללימוד ופיתוח מיומנויות בציור וברישום.
לפרטים: רותי, 0522-203320, ruthie.tlv@gmail.com
 

  
סדנה לפריצת דרך בעולם העבודה
כמה פעמים חשבת שהגיע הזמן להתקדם בשכר/בדרגה/בתפקיד ונמנעת מלפנות לממונה? אורנה צאיג, היו"רית הראשונה של פורום נשים, ואורית פרץ מזמינות לסדנה לפריצת דרך בעולם העבודה. הסדנה נותנת כלים משמעותיים לקידום עצמי בעבודה. לפירוט תכני הסדנה

לפרטים והרשמה: אורנה צאיג, 052-2497876, orna57@zahav.net.il


   

סדנת ציור ורישום

טובית בסירטמן פותחת סדנת ציור ורישום בקבוצות קטנות ובדגש על התקדמות אישית. טובית היא חברת הפורום, בוגרת מכון אבני ללימודים אקדמיים באמנות, אמנית פעילה, מציגה בתערוכות ובעלת נסיון בהוראת אמנות לכל הגילאים.

לפרטים: טובית, 050-8876674
 


   

יעוץ לסידור ארון הבגדים

רחל גוטליב, מעצבת פנים, מציעה לנו יעוץ בחינם לסידור ארון הבגדים - מה כדאי לעשות ומה כדאי לתלות, או להעביר. ניתן לתרום את הבגדים הישנים ל'ביגודית' של ויצ"ו.

לתיאום יעוץ: רחל, 054-5744895 





 
 

 
 
 

      
מפת האתר    ♦    Us4you עיצוב וקידום אתרים    ♦    עיצוב לוגו: מיכל בן-ארי    ♦    עיצוב אתר: אוסנת אלקבץ
 
 
לייבסיטי - בניית אתרים