...

אורית פרץ - "יוזמה"אימון אישי לקריירה (Career Coaching) של "יוזמה", בניהולה של אורית פרץ PCI

בשנים האחרונות מתפתח האימון, הקוצ'ינג Coaching, כגישה המאפשרת פריצת דרך והצלחה, לאנשים המבקשים ליצור שינוי בחייהם ושיפור משמעותי בהישגיהם. יותר ויותר אנשים פרטיים, עובדים מן השורה, מנהלים וראשי ארגונים, לוקחים לעצמם מאמן אישי, לצורך שיפור תוצאות אישיות וארגוניות ולהעצמת הישגים.

אורית פרץ, תושבת העיר, הינה יועצת ארגונית ומאמנת אישית לקריירה. מנהלת מכון "יוזמה" ליעוץ ארגוני ולאימון עסקי. לאורית ניסיון עשיר ומוצלח באימון אישי לקריירה, באימון עסקי לבעלי עסקים ולמנהלים בחברות מהמובילות במשק.

לדברי אורית: "מטרת האימון האישי לקריירה היא להביא את המתאמנים להצלחה משמעותית במימוש העצמי בתחום הקריירה בו הם מבקשים לחולל שינוי. מגיעים אלי גברים ונשים בכל רמות ההתפתחות האישית והמקצועית: החל ממנכ"לים ומנהלים בכירים, דרך בעלי עסקים, עובדי הייטק ועד אנשים המבקשים הכוון תעסוקתי ומקצועי".
 
המשותף לכולם הוא הרצון להגשים, לממש ולהצליח. אחד המאפיינים של תקופתנו כ"עידן קריירה" הוא ראיית זהות אישית בזהות המקצועית ואנשים המחוייבים לעצמם כמחוללי שינוי ויוצרי מימוש מגיעים לאימון לקריירה של "יוזמה". המהות הפנימית בעשייה. כאשר אנו עוסקים בתחומים שאנו אוהבים ואוהבים את מה שאנו עושים, אנו מזמינים לחיינו שפע טוב והרמוניה עם עצמנו ועם הסביבה.

מתכונת העבודה ברובה היא במפגשים אישיים 1X1 כשלכל תכנית נקבע יעד מרכזי אחד. זו תכנית חזקה מאד ומעצימה. לאורך התכנית, או לקראת סיומה, רוב המתאמנים משיגים את היעד המרכזי שהוגדר או קרוב מאד לפריצת דרך לקראת היעד המרכזי. ניתן לבנות גם אימון קבוצתי לקריירה, לקבוצות קטנות של משתתפים.
 
אני מזמינה אותך המבקש/ת ליצור שינוי משמעותי בחייך, בתחומי הקריירה, ליצור קשר.

לפרטים:
אורית פרץ, 7646380–050

ניתן להירשם גם דרך אתר "יוזמה" באינטרנט: 
www.yozmap.co.il
 
המלצות:
"האימון לקריירה שעברתי אצל אורית פרץ מ"יוזמה", עזר לי להיות מודע לעצמי ולדרכי הפעולה הרצויים לי לצורך השגת המשרה לה שאפתי. ברוך השם, אני עובד זה למעלה משלוש שנים כמהנדס מחשבים בחברת הייטק בירושלים. ממליץ בחום למי שרוצה להצליח" (גלעד, ירושלים).
 
"תהליך האימון שעברתי היה תהליך של בנייה עצמית של היכולות והכרה ביכולות האישיות שלי. יש לכך תרומה ישירה להצלחתי הכלכלית. ראיתי במהלך האימון עם אורית פרץ, כיצד אפשר לעסוק בדברים שאני אוהבת ולמצוא את עתידי העסקי בהם. תודה אורית. נתת לי כלים יוצאים מהכלל. כיום יש לי זרם בלתי פוסק של פונים ויומני מלא". (רחל, בני ברק).
 
"ברצוני להודות לחברת "יוזמה" ולאורית פרץ על החוויה והתמיכה שקיבלתי במסלול של אימון אישי לפיתוח קריירה. למדתי באימון כיצד ביכולתי לשפר תוצאות אישיות, על כל המרכיבים התלויים בי. כיום אני עצמאי, בתחום היבוא וחולש על מוצר שהינו מותג מוביל ברשתות שיווק. ברצוני להדגיש את הרגישות והלמידה המהירה של מצבי על ידי אורית פרץ" (נועם, מודיעין).

 
 
 
 
 
 
 

      
מפת האתר    ♦   טליה סמולש יו"ר פורום נשים   ♦   nashimrh@gmail.com  ♦     ניד 052-3344700
 
 
לייבסיטי - בניית אתרים