...

כדורשת נשים
טורניר כדורשת נשים באירוע 'אשת חיל'
בהוד השרון
   
כתבה : אסמונה פרץ
ביום שישי 27.5.11 התקיים הפנינג נשים בספורטן בהוד השרון "אשת חיל" - יום שכולו העצמה נשית. האירוע כלל: הרצאות, דוכני מכירה ופעילויות ספורט שונות (אירובי, ספיניג, זומבה ועוד). כמו כן, התקיים טורניר כדורשת של "מאמנט", המשחק היה הפעם ברביעיות-על הדשא.
בטורניר השתתפו  2 קבוצות כדורשת מראש העין: "אפק" ו"פורום". המשחקים לא היו קלים, ולמרות החום הכבד בנות ראש העין שיחקו בגבורה מול קבוצות וותיקות המשחקות כבר מס' שנים ומול שחקניות כדורעף מקצועיות. שתי הקבוצות עודדו אחת את השנייה במהלך המשחקים ובמיוחד זכו לעידודו של  סגן ראש העיר ומחזיק תיק הספורט מר רזיאל אחרק. רזיאל, הגיע במיוחד כדי לעודד את הבנות,  ונשאר עד לשלב משחקי הגמר. קבוצות ראש העין הגיעו למקומות 6-7 מתוך 15 קבוצות.
 
קשה לתאר במילים את ההתרגשות והחוויה העצומה באירוע, ורק מי שמשתתפת חווה את העוצמה של מפגש נשים העוסקות בפעילות ספורט במקום אחד. בהפנינג הייתה הזדמנות נפלאה להכיר נשים מקבוצות שונות בארץ והוחלפו מספרי טלפון לקיום מפגשים בין עירוניים.
 
מועדון כדורשת ראש העין מציע לנשים נוספות להצטרף ולטעום מחוויה מרגשת של משחק המתאים לנשים ואמהות. הכדורשת הוא גירסה פשוטה יותר של כדועף ומתאים גם לנשים שלא עסקו בעבר בספורט ומגלות יכולות חדשות. הכדורשת הוא משחק סוחף, חברתי וכייפי. בראש העין, יש כיום 3 קבוצות גדולות של 14 נשים בכל קבוצה המתאמנות בימים ב', ג' וד'.

כדורשת נשים הינו מיזם משותף של פורום נשים ומחלקת הספורט העירונית.

להצטרפות יש לפנות ל:
איל פרץ, 054-3233075   או
למחלקת הספורט, 03-9389502
לינק לאתר

 

 

 

 

קבוצת "כדורשת נשים ראש העין" זכתה במקום הראשון  
בטורניר שהתקיים בכפר סבא, במוצאי שבת, 7.5.2011.
מנהלה המקצועי  הינו איל פרץ. 'כדורשת נשים ראש העין'- שיתוף פעולה בין פורום נשים ומחלקת הספורט שבעירייה.  

 

 
   


  
 
 
 
 
 

      
מפת האתר    ♦   טליה סמולש יו"ר פורום נשים   ♦   nashimrh@gmail.com  ♦     ניד 052-3344700
 
 
לייבסיטי - בניית אתרים