...

מאת אורנה צאיג - נוב' 2011

מתרגשת להיות כאן איתכן הערב, ולהיזכר בדרך שעשינו ביחד...
באוגוסט 2003 קם פורום נשים.
במהלך השנים יצרנו פעילויות מופלאות, יצאנו למפגשים מרתקים ובעיקר- הכרנו נשים נהדרות, מעניינות ועוצמתיות כולן מראש העין.
חווינו כולנו העצמה וחווינו את עוצמת הכוח הנשי. אך החשוב מכל- חווינו את עוצמת ה"ביחד".
כל אותן הצלחות התרחשו בזכותכן! נשים נהדרות שהאמינו ברעיון, התלהבו ממנו ונרתמו לעשייה ונתינה. כולכן נשים עובדות, אימהות במשרה מלאה ועסוקות מעל ומעבר. ויחד עם זאת, כל אחת מכן נרתמה לתרום מזמנה, מרצה וכישרונה להצלחת הפורום ועל כך הוקרה גדולה לכולכן!
 
בשנתיים מאז עזיבתי את תפקיד יו"ר הפורום הנחתי והדרכתי קבוצות נשים בערים נוספות. קבוצות נשים אשר החליטו גם הן להקים ארגונים דומים. אני יכולה לומר בגאווה גדולה שהעוצמות שחווינו כאן בתהליך הקמת הפורום אין דומה להן! חווינו כאן עוצמות נדירות ומיוחדות. יצרנו כאן משהו ייחודי!
אני חושבת שפורום נשים הפך להיות סמן ימני לארגונים חברתיים נוספים שקמו בתוך העיר וגם מחוץ לעיר. סמן ימני למעורבות קהילתית,להשפעה על הקהילה ולמנהיגות.
 
אני מודה לכל אחת ואחת מכן על השותפות, על האמון, על הנתינה הנהדרת ועל הזכות להיות חברה שלכן.
 
אני רוצה להודות לראש העיר, מר משה סיני על חלון ההזדמנויות שפתח בפנינו. חלון שנפתח בנדיבות ובשותפות אמיתית ואפשר לנו להגשים את מה שחלמנו.

אני רוצה להודות למנכ"לית העריה, גב' אירית נתן על התמיכה, הגיבוי, הפירגון והחברות מהיום הראשון ולכל אורך הדרך. את ההוכחה לכך שבניגוד למה שאומרים- נשים יודעות לפרגן לנשים!
 
ועוד תודה לאורלי מונק, יו"ר פורום נשים על יוזמת הערב הזה. על המחשבה הנדיבה להוקיר את חברות ההנהלה. את ההשקעה, המחשבה ובעיקר את האהבה שהבאת לעשייה זו.

הוקרה לחברות
 
אורון טובה – חברת הנהלת הפורום מהיום הראשון להקמה. פמיניסטית ולוחמת צדק. באופייה חדורת להט ואש עד כי ניתן לחשוב כי היא בעלת "גנים מרוקאים". מעורבת בפרויקטים רבים ותמיד נכונה לסייע בכל פעילות, אבל ה"בייבי" שלה הוא ללא ספק "מעגל נערות" פרויקט אשר מלווה אותו מהיום הראשון מספר שנים במסירות ובאהבה רבה. ועל כך תודה והוקרה!
 
אזולאי דבורה- עם דבורה זו הייתה אהבה ממבט ראשון. דבורה הצטרפה לפעילות דרך סדנה לחיפוש עבודה. מאוחר יותר פתחה את סדנת הציור שלה, הכינה לנו את "אלבום הפורום" המיוחד וליוותה אותנו בהמון סיוע ורצון טוב בכל מה שנדרש. לכל אורך הדרך נתנה את התחושה הטובה שניתן לפנות אליה ותמיד נקבל תשובה חיובית. תודה והוקרה!
 
בין ויולט – ויולט הגיעה לפורום בערב אחד יחד עם אמה כבר בימים הראשונים. "הצעירה שבחבורה", ואני שמחתי מאוד על הצטרפותה שסימל שותפות של הדור הצעיר.
ויולט התגלתה כאוצר של ממש. אין תחום שלא תרמה וסייעה: עיצוב הלוגו הראשון של הפורום, השלט מחוץ למועדונה, התמונה המיוחדת של ותיקות הישוב ועוד ועוד.
בכל הפעילויות הייתה מעורבת, לוקחת על עצמה משימות מעל ומעבר, עובדת, מתאמצת ותמיד עם אותה נעימות ועדינות.
כשעזבת אותנו לטובת המעבר לרשל"צ, חשנו מאוד בחסרונך! אני בטוחה שכיום נהנים מכישרונותייך באותו מקום בו את נמצאת. תודה רבה ובהצלחה!

חני בן יהודה – מעגל נערות, יריד אחת אחת ועוד...היגעת ערב אחד אל המועדונה כמשתתפת באחת ההרצאות וניראית לי כנערה מתבגרת. מהר מאוד הפכת להיות חלק מהפעילות. הבאת עימך תמיד המון אנרגיה, רעיונות יצירתיים, מרץ והתלהבות.\יש בך נכונות ואנרגיה בלתי נדלית ואנו בפורום זכינו לקבל ממנה הרבה ועל כך תודה והוקרה!
 
הלוי ברכה – כשמדברים על תהליך העצמה , אני רואה את ברכה לנגד עיני. א. הדוגמה הכי מוחשית לראות איך אדם שנרתם לרעיון ועשייה ותורם מעצמו , הופך לשותף מלא, נתרם אף הוא ומועצם.
לכל אורך 6 השנים בהם היינו יחד בפורום ידעתי כי לברכה אוכל לפנות בכל בקשה ותמיד תמיד היא תהיה לעזרה בכל ליבה ומאודה. בחריצות ויעילות, במעורבות ואיכפתיות בכנות וביושר ובעיקר- בחברות גדולה. ועל כך תודה והוקרה מעומק הלב.
 
וייס אתי – אתי שותפה בפורום מהימים הראשונים להקמה. ריכזה פרויקטים כמו "סדנאות לחיפוש עבודה", והיתה שותפה בעשייה רבה. במשך שנים הלכנו יד ביד בפרויקטים משותפים. למדתי להכיר את כישרונותייך ויכולותייך שמסתתרים מאחורי הצניעות והשקט שלך. אני מאחלת לך מימוש עצמי והגשמת חלומותייך. תודה!
 
זערור אביטל- אביטל הצטרפה אלינו כחברה פעילה , ובמהירות רבה הפכה להיות שותפה פעילה בהרבה מאוד פרויקטים. בלי כותרות ובלי תארים , פשוט עשייה נטו.
את התמחותך כרואת חשבון הבאת, ועד מהרה הפכת להיות "שר האוצר" בהרבה פרויקטים שליווית. יחד עם זאת, העשייה שלך אף פעם לא הסתיימה בארגון הכספים. תמיד בכל דבר שהיה נחוץ- נרתמת וסייעת בהרבה שקט וחן. ועל כך תודה והוקרה!
 
חדד נעמי – נשמה גדולה! בצניעות, בלי דיבורים ובלי להתבלט – נעמי ידה בכל. חרוצה ויעילה, נדיבה וחייכנית. מתנה לפורום!
הכרתי אותך דרך כרמלה שסיפרה על חברה וחיש מהר נרתמת לטובת ארגון המשרד. את כל הבלגן סדרת בזריזות והפכת אותו למשרד של ממש...ואח"כ עוד הרבה מאוד מעורבות ונתינה בכל מה שהיה צריך. התברכנו בך, ואני מאחלת לך עוד הרבה שנים של פעילות ומעורבות בפורום. תודה והוקרה!
 
חיימי אריאלה – קודם כל שם נרדף – סיורים! פרוייקט של שנים בפורום שהוא סיפור הצלחה ואשר את ואורלי מובילות אותו באהבה ובמסירות.
אבל, כמובן, שאריאלה זה לא רק זה. בעוד המון פרויקטים היית מעורבת. תמיד מוכנה לסייע בכל צורך שמתעורר. ביעילות, בזריזות ובמסירות סייעת לי ולפורום ביום- יום. ידעתי שאלייך אוכל לפנות ותמיד תהיי שם לכל מה שצריך. תמיד עם רצון טוב ולב פתוח. ועל כך תודה והוקרה!
 
טולדנו רונית - אמרת רונית אמרת קודם כל מאמאנט. פרויקט מקסים שלא היה נולד לולא רונית! בהתלהבות, בהתמדה ובאמונה גדולה הבאת את הרעיון לראש העין ודאגת להפכו לפרויקט תוסס וחי.
זה כמובן מצטרף לעוד פרויקטים רבים ונוספים שהובלת וגם לקחת בהם חלק. יש לך זכויות רבות בפורום! וגם הרבה תמונות יפיפיות שצילמת אותנו במהלך השנים ונשארו לפורום למזכרת. ועל הכול הרבה תודה והוקרה!
 
יהודה רויטל - רויטל הצטרפה לפורום דרך קורס דירקטוריות. צנועה ונחבאת אל הכלים, ולאט לאט למדנו להכיר את כישרונותייך ויכולותייך. רציתי מאוד שתצטרפי להנהלה, ושמחתי כשהחלטת לעשות כן. הבאת עימך יכולת ראיה רחבה ואנליטית, ולא פעם- זוית ראיה חכמה ומפשרת. אנו שמחות על בחירתך כיועצת ראש העיר למעמד האישה ובטוחות כי תתרמי מכישרונך בתחום זה. בהצלחה ותודה!
 
יצהרי אילה – קודם כל "חברותה" – פרויקט מקסים שהבאת לפורום באמונה אישית שלמידת נשים מהמקורות היהודים – חשוב שתהיה בפורום. את הפרויקט הובלת באהבה ובהתמדה ובהצלחה רבה לאורך זמן.
וכמובן, עוד מעורבות בעשייה רבה נוספת-אירועים עירוניים לציון יום למניעת אלימות, יריד אחת –אחת ועוד ועוד. קולך בפורום הינו קול חשוב ומשמעותי, ובעשייה שלך הבאת יכולות ראויות להערכה (גם יכולת שיווק...). תודה לך ובהצלחה!
 
כהן יוספה – חברה פעילה. נכנסת לפעילות דרך קורס פרויקטים בקהילה ומשם "התברגת" לצוות אתר האינטרנט בו היית דומיננטית ותורמת. ביצועיסטית מאין כמותך. מדברת מעט ועושה הרבה!
ובהמשך-גילינו מורה נפלאה למחשבים. לימדת את הנשים במסירות ובאהבה כמו כל דבר שאת עושה. ועל כך תודה והוקרה!
 
לוי רחל – רחלה, ביצועיסטית! אצלה מתגשם כל הזמן הרעיון "אין דבר העומד בפני הרצון" מהימים הראשונים פעילה ומעורבת. דעתנית ואיכפתית. שני דברים בלטו בעשייה שלך ואת שניהם מחבר הרעיון של גישור. האחד, הרצון שלך לגשר בין נשים מהעיר הותיקה לבין נשים מהעיר החדשה. השני, גישור בין נשים ערביות ויהודיות. את הפרויקט "נשים בונות גשר" את דחפת וקידמת באמירה "במקום זה של גישור בין העמים – אני שם!". רוצה להודות לך מעומק הלב ולאחל לך שיכולותייך האדירות יעמדו לצידך בדרכך. תודה ובהצלחה!
 
לוי ענת- ראשית, כל הזכויות שמורות לה בהברקת השם למועדון פורום נשים "מועדונה". ענת, לאחר חתונתה עזבה את ראש העין ועברה לצפון ואנו הפסדנו חברה אהובה בפורום. למדנו להוקיר את הרוח הטובה שהבאת עימך, את נועם הליכותייך, את הנכונות שלך תמיד לסייע ולתרום בכל מה שצריך. תמיד באהבה וברוחב לב!
זכורות לך לטובה הסדנאות שהעברת בנושא מניעת סרטן השד שהיו חשובות ומשמעותיות. כל מה שאת עושה תמיד ברצינות ובאיכות המיוחדת שלך. ועל כך תבורכי.
 
לוי גילה - הגיזברית שלנו. צל"ש על הנכונות במשך שנים לקחת על עצמך תפקיד זה שיש בו עבודה ואחריות רבה.
אין כמו גילה בצניעות, בשקט שלך, בטוב הלב ובאיכויות שלך כאדם נפלא ומיוחד. הפורום ואנחנו התברכנו בך. בכל פניה תמיד הראשונה להתנדב ולסייע בכל מה שנדרש, וזאת מעבר לתפקיד השוטף שלך. ועל כך תודה והוקרה!
 
מור טלי – טלי נכנסה לפורום דרך הזוית הכלכלית: ניהול עיסקי, קורס דירקטוריות, סדנת ייעוץ משפטי, קורס יזמות ועוד.... הכול במקצועיות ובמסירות.
טלי  אישה של מעשים . בזמן שהיית איתנו הבאת עשייה מדהימה בסטנדרטים גבוהים של מצוינות. תודה לך מקרב לב על תרומתך ומאחלת לך הצלחה בהמשך!
 
מליחי בת-אל - אישה מיוחדת במינה עם קול ואמירה ייחודיים וחשובים.
את חזון הפורום הכל-כך מיוחד ומרשים את יכולה להתגאות בו. כל מילה וכל מסר היה חשוב לך שייאמר בדיקנות ובכוונה, ואכן התוצאה שאת ורקפת יצרתן- מרשימה מאין כמותה. אנו גאות במסרים הרשומים בחזון. הובלת קו ומסר ברורים ולא תמיד היה לי קל איתך. ויחד עם זאת, למדתי ממך המון ואני שמחה ומברכת על כל יום שהיית איתנו. הטבעת את חותמך ואת המסר שכל כך היה חשוב לך.
לוחמת צדק שכמוך, תודה על הכול והמון הצלחה בהמשך חייך. את ברוכת כישרונות ואני מקווה שתממשי אותם בדרכך המיוחדת.
 
נוני קרן – קרן הצטרפה להנהלה תוך כדי קורס דירקטוריות. קרן, הבאת עימך רוח רעננה והרבה מרץ שכבר באירוע הראשון אותו הובלת, בלטו מאוד (לא נשכח את ערב הרמת כוסית שעשית עם אילה ולכבודו לקחת יום חופש...). ואחר-כך עוד הרבה מעורבות בכל העשייה שלנו בהנהלה, מוכנה לסייע בכל מה שצריך. ביצועיסטית ומעשית ללא הרבה דיבורים. למדתי להכיר ביכולותייך בהיותך בצוות האירוע "אחת-אחת". תודה על הכול ובהצלחה בהמשך!
 
סמולש טליה – טליה –ידה בכול! מה לא? כל מה שצריך וכל מה שנבקש- לו יהי!. נרתמת לכל דבר שצריך מציוד למועדונה, להשתתפות בכל אירוע, להתנדבות בגיוס תרומות, לגייס אנשים ובעיקר- לעשות טוב לכולם. אהבתי את הרוח שהבאת לקבוצה ואת האוירה החיובית והשימחה שאת משרה. תודה על המון נתינה ומעורבות באין ספור משימות ופרויקטים!
 
עובדיה כרמלה – מהיום הראשון בהנהלת הפורום. מעורבת ואיכפתית. ניראית עדינה ויחד עם זאת יודעת כשצריך להשמיע את דעתה. תמיד מוכנה לסייע ולעשות. מתחילת הדרך שותפה בפרויקטים כמו קורס מנהיגות הראשון ואחר-כך במשך שנים- אחרית על תיפעול המועדונה. תפקיד שיש בו הרבה עשייה מאחורי הקלעים. בשקט ובצניעות...
ותמונה אחת לא נשכחת ממך-כרמלה מטופפת בסיורים: כולן בנעלי התעמלות והיא בעקבים 10 ס"מ רצה ראשונה.....
תודה על הכול ובהצלחה בהמשך!
 
עורקבי ציפי – הגעת לתקופה יחסית לא ארוכה להנהלה, והחלטת לעזוב כשקיבלת את תפקיד יו"ר אגף הרווחה כי כזו את- רצינית, יסודית וישרה כסרגל. בשבילך- אם להיות חברת הנהלה- זו מחוייבות שצריך לעמוד בה במאה אחוז, ואצלך אין חצי עבודה....
הבאת קול איכותי ומיוחד, ולמדתי להכירך ולהוקירך. מוכנה תמיד לסייע ללא שום גינוני כבוד ובצניעות רבה. ועל כך תודה לך!
 
פיש-זהבי אורלי – יש נשים שקולן נשמע ואורלי כזו!! משמיעה את קולה, את דעתה הנחרצת, איכפתית ודעתנית. מסדנת אסרטיביות אנו נותנות לך פטור...
הקול שלך הינו קול חשוב- אמיתי וישר. נובע מתחושת צדק שלך.
הובלת בגאון עם אריאלה פרוייקט מוצלח מאין כמותו- פרוייקט הסיורים ויצקת לתוכו את האיכות שהבאת איתך. וזה כמובן לא הכול-מעורבת ונוטלת חלק בעוד הרבה עשייה, קורסים פעילויות ועוד. לא פעם נטלת על עצמך את תפקיד דוברת הקבוצה ואמרת דברים באומץ ויושר...
תודה על הכול והוקרה על שנות עשייה זו!
 
שדה גלית – נשמה גדולה. מהימים הראשונים של הפורום גלית התגייסה לעניין בכל נפשה ומאודה. חדורה בהתלהבות. לא אשכח לך את יום האישה הראשון שלנו "ערב מכשפות" – את ולימור בלילה במתנ"ס מסדרות שולחנות, שוברות את הראש בארגון והכנות...
יש בך המון מרץ והמון חיוביות ואותם הקרנת כאן בקבוצת ההנהלה. תודה לך על כל הנתינה והרבה הצלחה!
 
שצוב סמדר -  אמרת סמדר אמרת אתר אינטרנט "נשים בראש". סמדר בעצם הייתה הרוח החיה מאחורי הקמת האתר – פרוייקט מופלא שדרש המון שעות עבודה, מחשבה ויצירתיות. היית חדורה באמונה ומוטיבציה, בתקופה שלא הייתה קלה עבורך, לא ויתרת על קוצו של יוד בתהליך היצירה. תמיד עם רעיונות יצירתיים, תמיד עם איכפתיות, להט ונשמה. עשית הכול כדי להעמיד אתר אינטרנט שייתן מענה ועניין לנשות ראש העין.. אני מוקירה מאוד את תרומתך האדירה לפורום, ואני יודעת כמה מאות שעות השקעת בפרויקט זה והכול בהתנדבות ובנשמה יתרה. ועל כך תודה והוקרה!
 
אורלי מונק – יחד איתי בהנהלה מהיום הראשון להקמת הפורום. כל כך שמחתי שהצטרפת ! היית בשבילי קול שרציתי להקשיב לו בכל מיני צמתים בתפקידי כיו"ר הפורום,ובכך סייעת לי בקבלת החלטות. בקולך יש חוכמה, רגישות וניסיון חיים, ויחד עם זאת הרבה צניעות וכבוד לאחר.
שמחתי מאוד שנבחרת לתפקיד, ותקופת החפיפה בינינו קרבה אותנו ולמדתי להכירך יותר באופן אישי. נהנינו מתקופת החפיפה כל כך עד שאמרנו "כמה טוב אילו יכולנו להישאר ולנהל יחד את הפורום"....תקופה קצרה זו הייתה מתנה בשבילי וכל כך הייתה טובה ונכונה לפרידה הלא פשוטה מהפורום.
אני רוצה להודות לך בשם כולנו על המחווה המקסימה שעשית לנו ביוזמת ערב זה. המחשבה והיוזמה היו שלך ועל כך, כל הכבוד ותודה!
מוקירה את אצילותך, את טוב ליבך ואת האיכויות הנדירות שאת מביאה לכל מרחב בו את נמצאת.
תודה על הכול!
 
מתוך דבריה של אורלי מונק:

אורנה צאיג - מה אומר? מנהיגה, מנהיגה טבעית, בגובה העיניים, אותנטית, יש בך את יכולת  נדירה של מנהיגות וזו הכולת לחלום חלום, היכולת להעיז לחלום והיכולת לממש אותו. זו מנהיגות
חלמת ומימשת פורום נשים בראש העין שהיום מונה מעל 1500 נשים וכל יום מתווספות עוד ועוד.
סיפור:
היכרנו והייתי חלק מקבוצה, שיושבת, חושבת אך אני עדיין לא הייתי פעילה. באותם ימים בדיוק עזבתי מקום עבודה, ישבתי וכתבתי תיזה ועצרתי את כל העולם...והתקשרת ושאלת אם אני יכולה להיות פרוייקטורית של "לחיות עם פלוס" כי לפרוייקטורית קרה משהו במשפחתה.
ואני אומרת "כן" למרות שלא התכוונתי
היכולת שלך לסחוף אחרייך נשים ורעיונות הינה מקסימה. ראיתי אותך לאורך שנים ולמדתי עליך וממך, והכי הרבה למדתי:
בשבועיים שעשינו חפיפה ואלה היו שבועיים קסומים ורציתי שימשכו: בשותפות, בצניעות בידע המעשי הרב.
ובראיון שקיימתי איתך לקראת הפרידה שלך כיו"רית- ראיון מקסים ורגיש ואהבתי מאוד את הסיפור על אמא שלך (ז"ל) והחברות הכי טובות, ואיך החלום משם מתממש כאן.
הרבה הצלחה. באהבה גדולה. אורלי 

  
 

 
 
 

      
מפת האתר    ♦    Us4you עיצוב וקידום אתרים    ♦    עיצוב לוגו: מיכל בן-ארי    ♦    עיצוב אתר: עדי בשארי
 
 
לייבסיטי - בניית אתרים