...

סיפורה של אורה מעודה

"הכל התחיל ביום אסיפת הורים בתיכון בגין, היו שם שתי אמהות שהן חלק מהמייסדות של מאמאנט בראש העין, שגייסו בנות לקבוצת בגין, כשהן פנו אליי והציעו לי להצטרף לנבחרת של בגין, הייתה בי התלהבות למשהו חדש אבל ידעתי שאני ממש לא טובה בספורט ולא בכושר כלל ואף אמרתי להן שאני ממש גרועה בספורט והן אמרו לי שלא צריך ידע בכלל וכל אחת יכולה להצטרף, נרשמתי כמובן, לקח זמן עד שבאמת הגעתי לאימון ניסיון ומאוד שמחתי לבסוף שהמיילים וההודעות להגיע לאימון לא הופסקו ומרגע שהגעתי הרגשתי שמחה והתלהבות.

אני מופתעת מההתמדה שלי בקבוצה, מאחר וכל פעילות ספורטיבית שעשיתי לא החזיקה מעמד לאורך זמן והנה בקבוצה שהתגבשה אני לא מפספסת אימון ואף מחכה לאימונים, זכיתי להכיר בנות מקסימות ומאמנת טובה שמשקיעה הרבה אנרגיה (נראה לי שזה קשה ומתסכל לדבר הרבה ולחזור על עצמך כל פעם מחדש וזה ראוי להערכה).

התפקיד שלי הוא בעיקר מס' 3 והייתי רוצה לעשות אותו קצת (הרבה) יותר טוב, מבחינת ביצוע הנחתות, תרגילים והטעיות ל"יריב". אולי עכשיו כשאני קצת פחות לחוצה ויותר משוחררת ולאחר שהפנמתי שכולן מפספסות, טועות ולא תמיד מצליחות אצליח יותר.

אין ספק שבעקבות האימונים נכנסתי לכושר די טוב, יש לי יותר גמישות בגוף (לא נדיה קומנצ'י אבל עדיין יותר גמישה ממה שהייתי).

מעבר לכך, יש לי משהו שהוא רק שלי, שאינו קשור למשפחה וילדים, מה שלא היה, תמיד הייתי סביב הילדים, בי"ס, חוגים, מבחנים וכו' ולפחות פעם בשבוע אני עוזבת את הכל ועושה משהו למען הכיף שלי ואני מרגישה נהדר עם זה! 

בקיצור, תודה למייסדי המאמאנט !

ד"ש לקבוצת בגין המדהימות ולקפטן שלנו רונית שאני חושבת שהיא עושה את תפקידה בצורה יוצאת מן הכלל !!! כל הכבוד !!!"

מאת : מעודה אורה – קבוצת בגין 
 
 
 
 
 
 

      
מפת האתר    ♦   טליה סמולש יו"ר פורום נשים   ♦   nashimrh@gmail.com  ♦     ניד 052-3344700
 
 
לייבסיטי - בניית אתרים