...

אני הגשמתי את החלום- גם אתן יכולות

לאחר שנים של עבודה בניהול תחומי הלוגיסטיקה, מערך שירות לקוחות, שיווק ומכירות נוכחה חני בן יהודה לדעת כי הסיפוק שהיא מקבלת במסגרת עבודתה בא לידי ביטוי ביכולותיה להעניק וליצור קשרים עם לקוחותיה. המשובים שקיבלה והיחסים החמים שרקמה, חיזקו בה את הצורך לבחור בתחום אשר יביא לידי ביטוי את כישוריה אלו. מתוך האהבה והאמונה שיש לה את היכולת לתת מענה ללקוחות וליצור שיתופי פעולה נרחבים החליטה להקים את משרד "H.B.Y הפקות" שעוסק ביזמות, הפקת אירועים וכנסים ובו מובא לידי ביטוי הניסיון, הידע והכישורים שרכשה במשך שנות עבודתה.

כיום הפקת אירוע לא מתבטאת בלמצוא מקום ולדאוג לאוכל. יש קונספט מאוד רחב של טכניקות, הפעלות, אומנים, תאורה וכד' שמצריכים מקצוענות ומכיוון שכל סוג של אירוע, גדול כקטן ככל שיהיה, יש פעם אחת בחיים ולכן לא כדאי "לפשל" ומוצדק לקבל שירות ממפיקים מקצועיים, אמינים, בעלי ידע וניסיון ע"מ שיתאימו את הצרכים האמיתיים ללקוח.

"H.B.Y הפקות" עוסקת במתן שירותים מתקדמים בתחום הפקת האירועים, מסיבות השקה כנסים, פסטיבלים, ירידים, סופ"שים, טיולים, מסיבות, חתונות, בר/מצווה ועוד.

כששואלים את חני מה הייחודיות במשרד שלה ? היא משיבה: "בשל היותי אישה ומתוך הרצון להעצים, להעשיר, למנף ולקדם נשים במגזרים השונים בחרתי להתמקד בהפקות לנשים.

דוגמאות להפקת אירועים לנשים:
  • סדנאות, הרצאות, העשרה וכד'
  • הקמת קבוצות נשים ונערות למפגשים שבועיים ו/או חודשיים קבועים
  • סופ"ש, טיולים, ימי כיף
  • מפגשים ארציים עם נשים מאיזורים שונים בארץ
  • פסטיבלים, ירידים, כנסים
  • ימי הולדת,מסיבות רווקות, בת מצווה
  • מסיבות סוף שנה, הרמת כוסית בחגים ועוד
"אנחנו מביאים תפיסת עולם של פתיחות לרעיונות חדשניים ומתקדמים כמו שאנחנו פתוחים לקבל הפקות סולידיות – ההפקה מותאמת לאופי ולצרכי הלקוח. בשל הסיבות הללו אני זוכה כיום ליצירת שיתופי פעולה עם גורמים שונים, להזמנות מפרטיים, מגופים וחברות שונות, אליהם אני מגיעה מלווה במצגות, בשחקנים, בחומרים מודפסים ולעיתים עם השותפים לפרויקטים."

במה היה כרוך המעבר משכירה למנהלת עסק עצמאי ?
"עברתי להיות עצמאית בהדרגה, עזבתי את מקום עבודתי האחרון בו הועסקתי כמנהלת לוגיסטיקה ושירות לקוחות למעלה מ-5 שנים. אני חייבת לציין כי עזבתי חצויה, מחד גיסה אהבתי מאוד את המשרה, את הלקוחות את הדינמיקה והקשרים עם העובדים וההנהלה שהיו מעולים וכמובן שאי אפשר לפסוח על הביטחון הכלכלי שהמשרה סיפקה לי ומאידך כל הזמן קינן בי הרצון להיות עצמאית ולהתפתח. 

בתחום שאותו אני כל כך אוהבת ונותן לי סיפוק כל כך גדול (ניהול והפקת אירועים). הפחד מהלא נודע היה רב. בשלב הראשון (לאחר שעזבתי את עבודתי כשכירה) התקבלתי לעבודה בחצי משרה כמנהלת אירועים, עדיין הייתי שכירה. בשלב השני (לאחר כחצי שנה) אזרתי אומץ ופתחתי את המשרד "H.B.Y הפקות" – יזמות, הפקת אירועים וכנסים (במקביל המשכתי להיות שכירה). בשלב השלישי (לאחר כ-8 חודשים) עזבתי את מקום העבודה והפכתי לבעלת עסק עצמאי. הימים הראשונים לא היו קלים בפרט שעברתי לעבוד בבית. הקמתי אתר, מיתגתי את "H.B.Y הפקות" - השקעתי בזה המון אנרגיה ומשאבים כיוון שאני מאמינה שצריך להשקיע בפרסום ולמתג את עצמך באופן שראוי להערכה ורצינות.
המהפך המחשבתי שעברתי, דרש להפסיק לחשוב כשכירה ולחשוב כעצמאית, מעבר שהיה קשה - עבודת השיווק כעצמאית לקידום העסק אינה קלה ופשוטה.
האתגר שלי הוא לשמר את הלקוחות הקיימים ולמצוא כל הזמן לקוחות חדשים, להתרחב, להוביל בתחום יזמות והפקת אירועים ולהתפרנס בכבוד.

מעט על חייה הפרטיים של חני:
חני נשואה לעופר, אמא לשחף ולכפיר. עוסקת בספורט, חברה בפורום נשות עסקים ראש העין כפר קאסם וחברה פעילה בפורום נשים ראש העין. סטודנטית בבית ברל ללימודי החברה והרוח, מתמחה בלימודי מגדר ונשים כאשר לפני כשלוש שנים סיימה בהצטיינות "ניהול, הפקת אירועים וכנסים" באוניברסיטה הפתוחה. ובעיקר עצמאית ומאושרת.

מה האני מאמין שלך ?
האני מאמין שלי – "אין דבר העומד בפני הרצון ועם הרבה אמונה ביכולות שלנו בפרט ובעצמנו בכלל, נצליח למצוא את היעוד ולהביאו לידי ביטוי".

פרטים נוספים - www.hby.co.il  ובקישור המוביל לראיון עם חני שפורסם באתר iwomen.
 
"יחד נהפוך את חלומך למציאות" 
 
אשמח לעמוד לרשותכם בכל עת. 
בברכת חיים מאושרים ומאתגרים,
 
חני בן יהודה
"H.B.Y הפקות" – יזמות הפקת אירועים וכנסים
  
 
 
 
 
 

      
מפת האתר    ♦   טליה סמולש יו"ר פורום נשים   ♦   nashimrh@gmail.com  ♦     ניד 052-3344700
 
 
לייבסיטי - בניית אתרים