...

ורד שפרונג-קופליק


"אם אתה יכול לחלום על זה, אתה יכול לעשות את זה" אמר וולט דיסני
 
שלום, שמי ורד שפרונג-קופליק, במשך שנים חלמתי על המקצוע שימלא את כל משאלות לבי - הנחיית קבוצות בתחומי התקשורת הבין אישית. דמיינתי את הקבוצות... כיצד זה יראה ? היכן ? הכשרתי את עצמי בלימודים, קראתי ספרות מקצועית, צברתי את התעודות המתאימות ו...המשכתי לעבוד במקום עבודתי הקבוע והשגרתי !
בגיל 35 החלטתי לתת לעצמי מתנה: זה מאוד אופנתי לשנות מקצוע "בגיל המעבר" חשבתי, לכן הבטחתי לעצמי שבגיל 40 אגשים את החלום! שהרי הגשמתו תלויה אך ורק בי. בלקיחת אחריות על חיי !
הלא אני עושה את התהליך: מכינה את הקרקע, אני מאמינה... רואה בדמיוני את התמונה, זו האחריות מ- א' (אמונה) ועד ת' (תמונה), וכך עם החלטה ברורה המשכתי לסלול לי את הדרך וצברתי ניסיון, בתחילה בטעימות קטנות ועם הזמן בביסים ענקיים מלאי חדוות עשייה.

את המתנה שלי נתתי לעצמי לפני הזמן !
 
היום בו אכן ביצעתי את השינוי – יצאתי לעצמאות כלכלית וסיימתי להיות שכירה, היה אחד המשמחים בחיי. 
כיום במבט לאחור אני עדיין מתמלאת סיפוק על התהליך והדרך. הכלים שעזרו לי הם אותם הכלים שאני מעבירה הלאה בסדנאות, במפגשים האישיים ובהרצאות.
 

זה כבר ידוע לכל, בתקופה בה אנו חיים הכללים משתנים: אנו נשפטים לא רק על פי הכשרתנו האישית, המקצועית ומומחיותנו, אנו נשפטים גם על פי היכולות שלנו לתקשר וטפל בעצמנו וזה בזה.
הצטיינות בארגון, בעבודה בחברה ובמשפחה היא בראש ובראשונה הצטיינות ביכולת התקשורת התוך אישית והבין אישית שלנו.

כיום אני מעבירה מגוון קורסים, סדנאות ומפגשי חוויה באווירה נינוחה עם דוגמאות רבות מחיי היום יום, המבוססים על עקרונות ה- אינטלגנציה הרגשית ותקשורת בין אישית יישומית, שפת גוף ותדמית אישית.
שימוש נכון ביכולות אלו יאפשרו לנו איכות חיים ויטיבו את קשרינו ויחסינו עם סביבתנו הקרובה – משפחה, חברים וסביבת עבודתנו. שכן מחקרים הוכיחו כי אנשים המצוידים ביכולות אילו הינם פחות מדוכאים, בריאים ואפקטיביים יותר. כבר נאמר:"מה שמאחורינו ומה שלפנינו הוא כאין וכאפס לעומת מה שבתוכנו .."

למפגשים אני מביאה את ניסיוני מהשטח, את אהבת האדם שבוערת בי ואת תשוקתי ותקוותי לחיות בעולם שבו אנשים יהיו מאושרים יותר.
אני בטוחה שכשקיימת בנו המוטיבציה והאמונה, עם תמיכה והכוונה נכונה כל אחת יכולה למנף את עצמה.
 
סדנאות "תקשורת בין אישית", "שפת גוף", "תדמית אישית"

לפרטים:
ורד שפרונג-קופליק, 054-3002504
מייל: 
kuflik@zahav.net.il


 

 
 
 
 
 
 
 

      
מפת האתר    ♦   טליה סמולש יו"ר פורום נשים   ♦   nashimrh@gmail.com  ♦     ניד 052-3344700
 
 
לייבסיטי - בניית אתרים