...

רחל גוטליב - "עיצוב שמח"



שמי רחל גוטליב ואני מעצבת פנים. לעסק שלי קראתי "עיצוב שמח" (משחק המילים בכתיב חסר יותר מוצלח). זאת, מפני שאני מאמינה ששיפור מראה של דירת מגורים או מקום עבודה, יביא לשיפור ניכר באיכות החיים ולתוספת משמעותית של שמחת חיים.
 
כבר אמרו חז"ל כי: "אישה נאה, דירה נאה וכלים נאים מרחיבים דעתו של אדם". אני מניחה שבביתה של כל אחת מחברות "פורום נשים" יש כמובן אישה נאה, וסביר להניח שגם כלים נאים.
 
אז מה עם ההשקעה בדירה ?
כשנתקלים במילה "השקעה" בצירוף למילה "דירה", מדמיינים בדרך כלל ביקור של מעצבת פנים שתתאר לנו עיצוב הכולל שבירת קירות, החלפת ריצוף, בניית נישות, החלפת גופי תאורה ו.. חשבון המסתכם בעשרות אלפי שקלים.
בדיוק בגלל זה בחרתי להתמקד בעבודתי כמעצבת ב"שדרוג הבית בתקציב נמוך" או כפי שמכנים זאת היום  HOME STYLING. המטרה היא לשפר את סביבת המגורים או העבודה על ידי בחירת צבעים מתאימים, מיקום נכון של הרהיטים, מיון הפריטים הקיימים, הוספה או החלפה של שטיחים, וילונות, אביזרים וכו'.
 
כמה פעמים אמרת לעצמך :
  • אי אפשר לסבול יותר את הוילון הזה שלא מתאים בכלל לספה.
  • חייבים לצבוע את האמבטיה, אבל באיזה צבע ?
  • איך אוכל לשבת בסלון בלי לראות משם את הבלגן שבמטבח ?
  • הייתי כל כך רוצה חדר שינה בעיצוב רומנטי.
  • איך לקשט את חדר הילדים בצורה מקורית בלי להוציא הון על ציור קיר ?
בשביל זה אני פה !
 
הפגישה הראשונה היא פגישת היכרות ללא תשלום.
 
אני מגיעה אליכם הביתה, יושבת איתכם, מקשיבה לחלומות ולתכניות שלכם. בהמשך תקבלו ממני הצעת מחיר מפורטת, הכוללת סקיצות / תמונות להמחשה. יש גם אפשרות של ליווי לחנויות לבחירת המוצרים, המלצות על בעלי מלאכה וכו'. בסופו של תהליך לא ארוך ולא יקר במיוחד, תראו איך הפכה הדירה הפשוטה לבית מקורי.

אז שיהיה לכולנו עיצוב שמח !
 
רחל גוטליב - 054-5744895

 



 
 
 
 
 
 

      
מפת האתר    ♦   טליה סמולש יו"ר פורום נשים   ♦   nashimrh@gmail.com  ♦     ניד 052-3344700
 
 
לייבסיטי - בניית אתרים